Ciemos pie sociālajiem uzņēmumiem reģionos! 

Latvijas sociālās uzņēmējdarbības asociācija vasarā ielūdz sociālos uzņēmējus, sociālās uzņēmējdarbības ideju autorus, pašvaldību un nozares atbalsta organizāciju pārstāvjus, kā arī citus interesentus uz tīklošanās un pieredzes apmaiņas pasākumiem – ciemos pie sociālajiem uzņēmumiem reģionos!

Kopumā notiks 5 pasākumi, un katrā no tiem dosimies ciemos pie diviem sociālajiem uzņēmumiem noteiktā reģionā. Tā būs iespēja ne vien praktiskā veidā iepazīt sociālo uzņēmēju darbu un ikdienu, bet arī savstarpēji iepazīties, aprunāties, gūt iedvesmu un jaunas zināšanas, dalīties pieredzē, veidot jaunas partnerības un stiprināt piederības sajūtu sociālās uzņēmējdarbības kopienai!

  • 25. jūlijā Rīgas reģionā >> “Droša velobraukšanas skola” un “Dabas zirgi”
  • 27. jūlijā Vidzemē >>  “Izglītības un attīstības centrs Universum” un “Valmieras zaļā skola”
  • 1.augustā Latgalē >>  “Kids Club” un Atbalsta māja “Brīvupes”
  • 3. augustā Zemgalē >> “Sajūtu māja” / “Glūdas pamatskola” un “Mājas TUVU”
  • 11. augustā Kurzemē >> “Iģenes pērle” un Radošā maizes laboratorija “RaMaLa”

Pieteikšanās ne vēlāk kā 7 dienas līdz konkrētajam pasākumam https://ej.uz/su_tīklošanās

Pasākumus organizē Latvijas sociālās uzņēmējdarbības asociācija. Vairāk info ŠEIT.

Informāciju sagatavoja:
Līga Ivanova
Latvijas sociālās uzņēmējdarbības asociācijas
Komunikācijas projektu vadītāja
+371 2646 46 86