Četri, pieci, seši- tie mums ar’ nav sveši (2023)

Četri, pieci, seši- tie mums ar’ nav sveši (2023)

Četri, pieci, seši- tie mums ar’ nav sveši (2023)

Projekta īstenotājs: Iniciatīvas grupa “Vērsis var”
Pašvaldības finansējums: EUR 1000
Projekta mērķis: Projekts ir turpinājums stāstnieku pēcpusdienām Ramatā, Ipiķos un Vērsī projektā “1, 2, 3 – tie citi būs drīz…”.
Paveiktais: Šajā projekta daļā uzmanība uz vēsturiskajām fotogrāfijām un to stāstiem par vēsturi, dzimtām, mājām, nozīmīgām personībām. Pasākuma dalībnieki saprata, ka vēsturisko fotogrāfiju digitalizācija ir ļoti laikietilpīgs pasākums, jo nepietiek tikai atrast un ieskenēt fotogrāfijas, bet nepieciešams ir arī apraksts par vietu, laiku, personām un objektiem. Projekta ietvaros sadarbībā ar Valmieras integrētās bibliotēkas novadpētniecības eksperti Agitu Lapsu un biedrību “Attīstības un inovāciju mācību centrs” darbs pie digitalizācijas Mazsalacas pilsētas un Ramatas pagasta bibliotēkās turpināsies līdz decembrim.