Ceļu stāvokļa dēļ iespējamas nobīdes konteineru tukšošanas grafikos

Apledojis ceļš

SIA “ZAAO” (ZAAO) turpina atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu, tomēr šī brīža auto ceļu apledojuma dēļ ir iespējamas situācijas, kad konteineriem nav iespējams piekļūt un tos apkalpot, tas īpaši attiecas uz lauku teritorijām.

Klienti aicināti jau laikus informēt ZAAO klientu apkalpošanas speciālistus pa tālr. 64281250, ja pa viņu adresei piebraucamo ceļu šobrīd pārvietoties ir bīstami vai neiespējami. Gadījumos, kad atkritumvedēja vadītājs maršruta laikā konstatē, ka nav iespējams piekļūt klienta adresei, klients ar īsziņu telefonā tiek informēts par konteinera tukšošanas dienas maiņu.

Atgādinām, ka informācija par plānoto konteinera tukšošanas dienu pieejama elektroniskajā klientu sistēmā https://klientiem.zaao.lv/, pirms paredzētās tukšošanas dienas klients saņem informatīvu īsziņu par plānoto tukšošanu, uz kuru var atbildēt, ja tukšošana nav nepieciešama vai šobrīd nav iespējams piekļūt mājsaimniecības adresei.

Zane Leimane
SIA “ZAAO” sabiedrisko attiecību vadītāja