Ceļu satiksmes ierobežojumi Tērbatas ielā, Valmierā

Turpinot remontdarbus Tērbatas ielā (posmā no Liepu – Brīvības – Dīvaliņa – Tērbatas ielu rotācijas apļa līdz Valkas ielai), Valmierā, no 1. līdz 28. septembrim ir spēkā satiksmes organizācijas izmaiņas.

Projekta īstenošanas gaitā satiksmes organizācijas shēma tiks mainīta atkarībā no būvdarbu virzības. Prognozējoši no 6. septembra veiks asfalta izlīdzinošo frēzēšanu, bet no 11. septembra asfalta virskārtas atjaunošanu. Veicot šos darbus rotācijas aplī, ielas posms satiksmei būs slēgts! Piekļūšana īpašumiem tiks nodrošināta.

Aicinām autovadītājus sekot līdzi izvietotajām ceļa zīmēm un ievērot satiksmes ierobežojumus! Par izmaiņām SIA “VTU Valmiera” autobusu kustības sarakstos Valmieras pilsētas maršrutos  informēsim tīmekļvietnēs valmierasnovads.lv un vtu-valmiera.lv.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Lokālā satiksmes organizācijas shēma

Vispārīgā satiksmes organizācijas shēma