Būvniecības nozare Valmieras novadā

SIA Sidlu Ceļi

Valmieras novadā darbojas 185 šīs nozares uzņēmumi, nodrošinot ar darba vietām 1473 Valmieras novada un Vidzemes iedzīvotājus. 2022. gadā šo uzņēmumu apgrozījums ir sasniedzis 137 miljonus eiro, kas valsts budžetā ienesis nodokļus 1,7 miljonu eiro apmērā.

SIA “AIMASA”

SIA “AIMASA” (foto no uzņēmuma arhīva)

Uzņēmums dibināts 2004. gadā un nodarbina ap 120 darbinieku. Papildus būvdarbiem SIA “AIMASA” nodarbojas ar metāla būvkonstrukciju, skārda detaļu, zāģmateriālu izgatavošanu, piedāvā spectehnikas nomas pakalpojumus, kā arī veic nekustamā īpašuma pilna apjoma attīstīšanu, kas ietver projektēšanu, būvniecību, pārdošanu un apsaimniekošanu.

Sandris Apsīts: “SIA “AIMASA” šogad svinēs 20 gadus. Šo gadu laikā uzņēmums ir strauji attīstījies, uzkrājot ievērojamu pieredzi un kompetenci visu veidu un mēroga būvniecības projektos, saglabājot spēcīgas pamatvērtības – profesionalitāti, kvalitāti, inovatīvus risinājumus, ilgtermiņa redzējumu un cieņu pret klientu un viņa īpašumu. Arī turpmāk nodrošināsim pakalpojumus visaugstākā kvalitātē, attīstīsim saistītos SIA “AIMASA” uzņēmumus, kas arī atrodas Valmieras novadā, izaicināsim paši sevi pārspēt iepriekšējo gadu sasniegumus un būsim uzticams sadarbības partneris mūsu klientam.”

SIA “WOLTEC”

SIA “WOLTEC” (foto no uzņēmuma arhīva)

SIA “WOLTEC” pamatdarbība ir elektrotīklu izbūve, projektēšana, tehnisko mērījumu un elektrotīklu ekspluatācijas darbu veikšana, vispārējā būvniecība, ūdensapgādes un kanalizācijas, elektronisko sakaru un ugunsdzēsības sistēmu izbūve. 

Līga Bikiņa, valdes locekle: “Kā jau visiem būvniecības uzņēmumiem arī SIA “WOLTEC” 2023. gads ir sācies ar dažādiem izaicinājumiem. Esam pabeiguši būvniecības darbus projektā “Dienesta viesnīcas pārbūve Ausekļa ielā 25B un Ausekļa ielā 25C, Valmierā (2.kārta)”, “SIA “Cēsu klīnika” ārstniecības korpusa pārbūves 2. projektēšanas kārta” un “Madonas pilsētas vidusskolas ēku kompleksa un stadiona pārbūve” 5. kārta “Skolas III mācību korpusa atjaunošana”.  Pabeigti projekta izstrādes darbi un uzsākti būvniecības darbi projektā “Administratīvās ēkas korpusa 1 pārbūve, korpusa 3 pārbūve un teritorijas labiekārtošana Rīgā, Invalīdu ielā 1, 1. un 3. būvniecības kārta.”

SIA “SANART”

SIA “SANART” (foto no uzņēmuma arhīva)

SIA “SANART” dibināts 2007. gadā, un tā pamatdarbība ir būvniecības joma. Uzņēmums veic būvniecības darbus no pamatiem līdz jumtam, tai skaitā ūdensapgādes un kanalizācijas, apkures un ventilācijas sistēmas izbūves darbus.

Artis Knoks, uzņēmuma valdes priekšsēdētājs: “Šobrīd esam noslēguši vairākus projektus. Esam nodevuši ekspluatācijā “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” stacionāra 6. nodaļas ēku, realizējuši energoefektivitātes darbus Valmierā, Smiltenes ielā 2A, un vienkāršoto fasādes atjaunošanu Raiskuma pamatskolā. Padarīto darbu ir daudz, ne tikai celtniecībā, bet arī siltumtrašu izbūvē. Kā vienu no šī gada lielākajiem izaicinājumiem, varu minēt Smiltenē, Grupu ēkas un Sociālā centra celtniecību, Cēsu un Valmieras katlu māju būvniecību un Valmieras dzīvojamā fonda attīstīšanu.”

SIA “R.K.C.F.RENESANSE”

SIA “R.K.C.F.RENESANSE” (foto no Valmieras novada arhīva)

SIA „R.K.C.F.Renesanse” ir būvniecības uzņēmums ar 28 gadu pieredzi. Uzņēmumam ir  ievērojama pieredze privātmāju, publisko ēku, ražošanas ēku un angāru būvniecībā no pamatiem līdz atslēgai. Uzņēmums piedāvā sabiedrisko un privāto ēku būvniecību, rekonstrukciju un renovāciju, kā arī veic ēku energoefektivitātes paaugstināšanas darbus. Piedāvājumā ir tehnikas noma, individuālu tāmju sastādīšana un galdniecības pakalpojumi.

SIA “R.K.C.F.Renesanse” valdes loceklis Raimonds Kuncevičs: “Esam augstākās kvalitātes konkurētspējīgs uzņēmums, kas savas darbības laikā ieguvis uzticama sadarbības partnera reputāciju. Galvenokārt darbojamies kā ģenerāluzņēmēji, ar savu vārdu garantējot kvalitāti un nodrošinot precīzus darbu izpildes termiņus. Patlaban esam noslēguši līgumu ar  SIA “Culimeta Baltics” par jaunas ražotnes projektēšanu un būvniecību Valmierā.”

SIA “SIDLU CEĻI”

SIA “SIDLU CEĻI” (foto no uzņēmuma arhīva)

SIA “SIDLU CEĻI” pamatdarbības joma ir ceļu un laukumu asfaltēšana. Uzņēmums veic visu veidu un sarežģītības asfaltēšanas darbus: sākot no bedrīšu remontdarbiem, beidzot ar lielu industriālo objektu laukumu izbūvi. Uzņēmumam augot un attīstoties, piedāvājums paplašināts ar bruģēšanas, labiekārtošanas, kā arī ēku būvniecības pakalpojumiem. Uzņēmums nodarbina 28 darbiniekus un tam ir sava tehniskā bāze Valmierā. Uzņēmums asfaltējis ne tikai lielu daļu Valmieras ceļu, bet arī virāžas Māra Štromberga BMX trasē.

Uldis Kalniņš, SIA “SIDLU CEĻI” vadītājs: “Uzņēmums pastāvīgi attīstās, investējot jaunas tehnikas iegādē, lai uzlabotu kvalitāti un veicamo darbu ātrumu. Mūsu kolektīvā ir zinoši, atbildīgi speciālisti, kuri prot rast risinājumus katra klienta vēlmēm.”

Justīne Skrastiņa, Anete Todu
Valmieras Attīstības aģentūra