Būs Valmieras dzimšanas dienas radio

Valmieras 738.dzimšanas dienā dažādās vietās pilsētā būs svētku pieturas, lai satiktos ar izzinošiem, jautriem, darbīgiem, neparastiem, sportiskiem un dzīvespriecīgiem piedzīvojumiem. Viena pieturvieta būs svētku radio studija, lai Valmieras dzimšanas dienu aicinātu svinēt kopā no jebkuras vietas pasaulē, kaut vai dārzā novācot gurķu ražu.

Mājaslapā www.valmierasvin.lv 23. un 24.jūlijā no plkst.8.30 ne tikai skanēs svētku radio, bet notiekošo studijā, kā arī dažādās svētku pieturvietās varēs redzēt videotiešraidēs. Radio vadītāji Uģis Melders un Mikus Frišfelds parūpēsies, lai zinām, kas notiek svētku pieturās. Studijā viesosies ciemiņi ar labākajiem stāstiem. Skanēs apsveikumu koncerts, būs iespēja tikt pie lieliskām balvām, ko sarūpējuši Valmieras novada uzņēmēji.

Ja nevarēsim tikties klātienē svētku pieturās, www.valmierasvin.lv dzimšanas dienas sajūta turpināsies no rīta līdz vēlam vakaram ar atkārtojumiem divas dienas – piektdien un sestdien.

Būsim kopā klātienē un radio viļņos!

No 23. līdz 25.jūlijam Valmiera atzīmēs 738.dzimšanas dienu “Valmiera: Tava svētku pietura”, aicinot piestāt dažādās vietās, lai satiktos ar muzikāliem, izzinošiem, jautriem, darbīgiem, neparastiem, sportiskiem un dzīvespriecīgiem piedzīvojumiem. Svētku programma, kā arī radio programma skatāma valmierasvin.lv.