Būs satiksmes ierobežojumi Valmieras maratona laikā

Svētdien, 19.septembrī, Valmierā norisināsies Skrien Latvija 2.posms – Valmieras maratons, tradicionālās skriešanas sacensības, kas pulcēs aktīva dzīvesveida entuziastus. Starta un finiša vietai esot Jāņa Daliņa stadionā un trasei vedot lielākoties pa Burkānciema ielām, ir noteikti satiksmes ierobežojumi veiksmīgai maratona norisei. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Visa veida transporta kustībai 19.septembrī no plkst.8.30 līdz 15.00 būs slēgta:

  • Jāņa Daliņa iela posmā no Dīvaliņa ielas līdz Loku ielai;
  • Loku iela posmā no Jāņa Daliņa ielas līdz Pilātu ielai;
  • Pilātu iela posmā no Loku ielas līdz rotācijas aplim;
  • Brīvības iela posmā starp rotācijas apļiem;
  • Tērbatas iela posmā pie rotācijas apļa;
  • Liepu iela posmā no rotācijas apļa līdz Raiņa ielai;
  • Raiņa iela posmā no Liepu ielas līdz Tērbatas ielai;
  • Tērbatas iela posmā no Raiņa ielas līdz Lucas ielai;
  • Lucas iela posmā no Tērbatas ielas līdz Palejas ielai;
  • Palejas iela posmā no Lucas ielas līdz Dīvaliņa ielai.

Izvērtējot savus spēkus, skrējēji varēs startēt sev piemērotā distancē – 42,195km, 21,0975km, 10,5km vai 5,25km, kā arī bērnu skrējienos atkarībā no vecuma grupas. Abas garo distanču trases ir sertificētas, maratona distancē būs jāveic 8 apļi, pusmaratona distancē – 4 apļi.

Šogad Valmieras maratona starts un finišs būs īpašā vietā, vienā no modernākajiem vieglatlētikas centriem Baltijā – atjaunotajā Jāņa Daliņa stadionā. Bērnu starti norisināsies stadiona skrejceļā, kā arī pārējo distanču apļi vedīs cauri stadionam.

Ievērojot šī brīža situāciju, starti būs dalīti, lai izvairītos no lielas cilvēku pulcēšanās vienkopus. Starts 42,195km un 21,0975km distancēm būs plkst. 9.00, 10,5km un 5,25km distancēs dalībnieki startēs plkst. 13.30, sacensības noslēgs bērni ar startu plkst. 15.00.

Starta numurus varēs izņemt gan iepriekšējā dienā no plkst. 16.00 līdz 19.00, gan sacensību dienā, sākot no plkst. 7.30 Jāņa Daliņa stadionā.

Reģistrēties sacensībām iespējams www.sportlat.lv līdz 17.septembrim, 18. un 19.septembrī par paaugstinātu maksu to varēs izdarīt uz vietas sacensību reģistratūrā.