Būs satiksmes ierobežojumi filmas “Zeme, kas dzied” filmēšanas laikā

14.augustā Valmieras estrādē norisināsies spēlfilmas “Zeme, kas dzied” filmēšana. Sagatavošanās, filmēšanas un dekorāciju demontāžas darbu laikā būs ierobežota piekļuve estrādei, kā arī noteikti satiksmes ierobežojumi. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

14.augustā Valmieras estrādē norisināsies spēlfilmas “Zeme, kas dzied” filmēšana. Sagatavošanās, filmēšanas un dekorāciju demontāžas darbu laikā būs ierobežota piekļuve estrādei, kā arī noteikti satiksmes ierobežojumi. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

  • No 11. līdz 15. augustam ierobežotas piekļuves zona būs Dīvaliņa pļavas;
  • No 12. līdz 15. augustam gājēju kustība būs ierobežota celiņā gar Dīvala kapiem līdz estrādei, kā arī estrādes apkārtnē;
  • No 12. līdz 15. augustam stāvlaukumā pie Dīvaliņa ielas transportu būs iespējams novietot tikai filmēšanas grupai un “Sajūtu parks” apmeklētājiem. Savukārt 14. augustā no plkst.17.00 automašīnas Jāņa Daliņa ielas posmā būs iespējams novietot tikai futbola spēles dalībniekiem;
  • 14. augustā no plkst.5.00 līdz 22.00 Dīvaliņa ielas posmā no Jāņa Daliņa ielas līdz Dīvala kapiem iebraukšana būs tikai ar caurlaidēm.

Filma “Zeme, kas dzied” vēstīs par pirmajiem latviešu dziesmu svētkiem. Valmieras estrādē, pulcējot vairāk nekā 300 masu skatu dalībnieku, 14. augustā notiks pirmo dziedāšanas svētku koncerta ainas filmēšana. Plašāk par spēlfilmu var uzzināt šeit.