Būs satiksmes ierobežojumi Brēžas un Leona Paegles ielu krustojumā

Turpinot Valmieras Rietumu industriālās maģistrāles izbūvi, no 16.aprīļa tiks veidots Brēžas ielas pieslēgums Leona Paegles ielai. Tādēļ līdz 1.maijam Leona Paegles un Brēžas ielu krustojumā transporta plūsma tiks organizēta pa vienu braukšanas joslu.

Aicinām transportlīdzekļu vadītājus sekot līdzi ceļa zīmēm un, ja iespējams, izvēlēties citu braukšanas maršrutu, apbraucot Brēžas un Leona Paegles ielas krustojumu.

Rietumu industriālās maģistrāles izbūves darbus projekta “Valmieras pilsētas Rietumu industriālās maģistrāles attīstība – L.Paegles ielas savienojums ar TEN-T tīklu” ietvaros veic SIA “Limbažu ceļi”. Būvuzraudzību veic SIA “Geo Consultants”. Projekta realizēšanai piešķirts Eiropas Kohēzijas fonda līdzfinansējums 2 870 688 EUR apmērā. Projekta kopējie attiecināmie izdevumi ir 4 012 000 EUR. Ielu pārbūvi paredzēts realizēt līdz 2020.gada jūnijam.