Būs animācijas filmas “Akmens kundziņš” attālinātā pirmizrāde

Akmens kundziņš, bērnu veidota animācija, teikas, Mazsalaca, Valmieras novads

“Akmens kundziņš” ir bērnu radīta animācijas filma, aicinot iepazīt Mazsalacas apkārtnes teikas. Animācijas filma pirmizrādi piedzīvos attālināti 29. janvārī plkst. 15.00 Youtube kanālā šeit. Skatīsimies kopā!

Animācijas filmai scenāriju, sižetu, notikumus izdomāja, zīmēja, veidoja un ierunāja Mazsalacas apvienības bērni, Mazsalacas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi un Valmieras SOS ciemata bērni pēc Mazsalacas apkārtnes teiku motīviem. Projekta laikā notika radošās darbnīcas, lekcijas, muzikālās darbnīcas un studiju ieraksti gan Ramatas pagasta kultūras centrā, estrādē un bibliotēkā, gan Mazsalacas Mūzikas un mākslas skolā, Mazsalacas muzejā un “UGA records” ierakstu studijā.

Pateicamies meistarklašu dalībniekiem, viņu vecākiem un pedagogiem par ieguldīto darbu, laiku, pacietību un vēlmi apgūt jaunas prasmes, sešu mēnešu laikā radot animācijas filmu “Akmens kundziņš”, kas paliks vēsturei par vietējām teikām.

Ja vēlaties sarīkot bērnu veidotās animācijas filmas “Akmens kundziņš” skatīšanos pirmskolas izglītības iestādē, skolā vai bibliotēkā, lūdzam rakstīt e-pastu .

Projekts “Akmens kundziņš” Ramatas pagasta Kultūras centrā sākts 2021. gada 7. jūnijā, to atbalstīja Vidzemes plānošanas reģions un Valsts Kultūrkapitāla fonds.