“Burtnieku ezera kauss” volejbolā

Burtnieku ezera kauss volejbolā

23. jūlijā ar aizraujošām cīņām aizvadīts “Burtnieku ezera kauss” volejbolā. Sacensības norisinājās jau 24. reizi un tajās piedalījās 20 komandas.

Vīriešu komandu ieskaitē startēja 15 komandas, kuras tika sadalītas 3 grupās:

Vīriešu PRO grupā nepārspēta palika komanda “Viļķene”, atstājot aiz sevis 2. vietā komandu “Logu maiņa”, kuru sastāvā dalībnieki bija no Rīgas un Ogres, 3.vietā “Smiltene”, 4.vietā “Valmiera”, 5.vietā “Ramata”, 6.vietā “Rencēni”.

Vīriešu 40+ grupā nepārspēti palika novadnieki “Valmiera”, 2.vietu ieguva “Vecumnieki”, 3.vietā “Jēkabpils”, 4.vietā kaimiņi no Igaunijas ar komandu “Narva”.

Vīriešu 50+ grupā uzvarēja rīdzinieki “Aparāts”, 2.vieta mājiniekiem “Burtnieki”, 3.vietā “Madona”, 4.vieta “Saulkrasti”, 5.vieta “Viļķene”.

Sieviešu konkurencē startēja 5 komandas. Diemžēl šoreiz vismazākā atsaucība bija sieviešu 45+ grupā, kur bija pieteikusies tikai viena komanda “Rīga MIX”, līdz ar to sieviešu 45+ grupa tika apvienota vienā sieviešu grupā, kur nepārspēta palika “Mārupe”. Atstājot aiz sevis mājinieces, kas bija apvienojušās ar Rīgas komandu “A3”, 3.vietā “Līvani”, 4.vietā “Viļķene”, 5.vietā “Rīga MIX”.

Apsveicam sportistus ar gūtajiem panākumiem un uz tikšanos nākamajā gadā, kad svinēsim “Burtnieku ezera kauss” volejbolā 25 gadu jubileju!