Burtnieku centra laivu kanāls pieejams

Burtnieku centra laivu kanāls pieejams laivu ielaišanai

10. oktobrī uzsākti Burtnieku centra laivu kanāla tīrīšanas darbi. Šobrīd kanāls ir pieejams laivu ielaišanai, taču apkārtnes sakopšanas darbi nav noslēgušies.

Mainīgie laikapstākļi un lietusgāzes neļauj turpināt ieplānotos teritorijas labiekārtošanas darbus, tādēļ aicinām atpūtniekus, kuru automašīnas nav piemērotas laivu ielaišanai Burtniekā no slipa, šim mērķim izmantot Silzemnieku pludmali vai Matīšu kanālu.

Pavasarī, kolīdz ezera ūdens līmenis un laikapstākļi būs labvēlīgi, turpināsies krastu sakopšanas darbi, lai iztīrītais kanāls atkal būtu pieejams ikvienam. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Burtnieku centra kanāls tika rekonstruēts 2012. gadā. Kopš tā laika tā gultnē bija gan nosēdušās dūņas, vietām pat pusmetra dziļumā, gan izveidojušies smilšu sanesumi. Šobrīd kanāls atjaunots 2012. gada stāvoklī.