Burtnieku burāšanas kluba sportisti startē Eiropas čempionātā vindsērfingā

No 12. līdz 16. jūnijam Polijas piejūras pilsētā Puckā norisinājās Eiropas čempionāts Raceboard vindsērfingā. Uz starta līnijas Gdaņskas līcī stājās 53 sportisti no 15 valstīm. Latviju čempionātā pārstāvēja astoņi sportisti, tai skaitā trīs Burtnieku burāšanas kluba sportisti un atbalstītāju pulks.

Mājās uz Latviju pārvestas divas bronzas godalgas – Zanei Atstājai sieviešu ieskaitē, bet Aināram Atstājam veterānu vecuma grupā.

Burtnieku burāšanas kluba sportistu rezultāti:

  • Gundars Osis (LAT-111) – 4. vieta Super Veteran grupā
  • Ervīns Priede (LAT-175) – 9. vieta Master grupā
  • Aldis Šuriņš (LAT-105) – 13. vieta Grand Master grupā

Trīs dienās tika veikti desmit braucieni, tai skaitā garā distance līdz 2,5 jūras jūdžu attālumā esošajam zemesragam diezgan stiprā vējā. Vēja apstākļi ļāva godīgā cīņā noteikt vislabākos, jo sportisti varēja rādīt savas prasmes, kā stiprā vēja, tā vieglā vēsmiņā, arī viļņu augstums bija mainīgs. Svētdien vējš kļuva tik vājš, ka braucieni nenotika.

Par Eiropas čempionu kļuva polis Maksimiliāns Vojceks (Maksymilian Wojcik POL-7), pārliecinoši aiz sevis atstājot slovāku Patriku Polaku (Patrik Pollak SVK-1) un čehu Petru Kučeru (Petr Kucera CZE-15).

Paldies Valmieras novada pašvaldībai par finansiālu atbalstu dalībai Eiropas čempionātā!

Informācija: Burtnieku burāšanas klubs