Burtnieku apvienības iedzīvotājiem iespēja apmeklēt vingrošanas nodarbības peldbaseinā

No 1. decembra Burtnieku apvienības iedzīvotājiem ir iespēja piedalīties ūdens vingrošanas nodarbībās Valmieras peldbaseinā kvalificēta speciālista vadībā.

Nodarbībās piedalīties īpaši tika aicināti Burtnieku apvienības iedzīvotāji, kuri ir vecāki par 54 gadiem, ilgstoši strādājuši sēdošu darbu, personas ar mazkustīgu dzīvesveidu, muguras sāpju problēmām, sirds-asinsvadu vai elpošanas sistēmas slimībām. Interesentiem vēl ir iespēja pieteikties dalībai šajās nodarbībās, rakstot uz e-pastu vai zvanot pa tālr. 26197174 (Attīstības pārvaldes Projektu vadības nodaļas projektu vadītājs Valērijs Seilis).

Aktivitātes norisinās Eiropas Sociālā fonda līdzfinansētā projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Valmieras novada Burtnieku apvienības iedzīvotājiem” (projekta Nr.9.2.4.2/16/I/084) ietvaros.