Burtnieku apvienībā būs iespēja nodot lielgabarīta atkritumus – papildināts

Valmieras novada Burtnieku apvienības iedzīvotājiem no 26. oktobra līdz 15. novembrim būs iespēja nodot bez maksas lielgabarīta atkritumus. Valmieras novada pašvaldība noslēgusi vienošanos ar SIA “ZAAO” par lielgabarīta atkritumu savākšanu. Iedzīvotāji aicināti atbrīvoties no mājsaimniecībās radītajiem lielgabarīta atkritumiem tuvāk savai dzīves vietai.

No 26. oktobra līdz 1. novembrim:

•    Vecatē, laukumā aiz kultūras centra;

•     Vecates pagasts “Rūdekas”,(starp daudzdzīvokļu mājām);

•      Ēveles centrā, pie vecā bērnudārza (laukumā);

•      Dakstos (Ēveles pag.), uz asfaltētā laukuma pie pieturas.

No 2. līdz 8. novembrim:

•      Burtnieku centrā, stāvlaukumā pie autobusu pieturas;

•      Rencēnos, Valkas iela 5A, pie katlu mājas;

•      Rencēnu pagasta, Lizdēnos uz laukuma pie katlu mājas;

•      Rencēnu pagasta Bukas centrā (pie akmens mājas); Burtnieku centrā, stāvlaukumā pie autobusa pieturas;

•      Matīšos, Upes iela 22, šķiroto atkritumu laukumā;

•      Austrumi, Vecates pagastā.

No 9. līdz 15. novembrim:

•      Valmieras pagasts, Viesturlaukums 2b;

•      Valmieras pagasts, Ozolu iela 2;

•      Valmiermuižā, Ābeļu un Birzītes ielas krustojums (pie šķūņa);

•      Valmieras pagasta, Rūpniekos, laukumā pie “Rūpnieki 5”.

Katrai vietai paredzētas noteiktas konteinera tukšošanas reizes. Ja konteiners tiks piepildīts jau pirmajās dienās, tad tas tiks aizvests un nebūs atkārtoti pieejams. Ārpus konteineriem atkritumus novietot stingri aizliegts!

Konteineros drīkst ievietot mēbeles, matračus, paklājus, tikai izjauktas elekrotehnikas ierīces, metāllūžņus, santehniku un citus lielus sadzīves priekšmetus, ko izmēru un svara dēļ nevar ievietot sadzīves atkritumu konteinerā.

Konteineros nedrīkst mest nešķirotus sadzīves atkritumus, būvgružus, dažāda veida traukus ar šķidrumiem un pulverveida ķīmiskām vielām, kā arī šīferi, drēbes,  elektrotehniku automašīnu riepas, ko ikviens var nodot SIA “ZAAO” EKO laukumos.

Aicinām ievērot valstī noteiktos ierobežojumus, kā arī nedrūzmēties, ievērot 2 metru distanci un lietot sejas aizsargmaskas.

Pārraudzību par atkritumu konteineriem veiks Burtnieku apvienības pārvaldes saimniecības vadītāji. Ēveles pagastā Enriko Baldiņš, Rencēnu pagastā Miervaldis Anšmits, Valmieras pagastā Dzintars Robulis, Burtnieku pagastā Vladimirs Skļarskis, Vecates pagastā Viktors Lūsis, Matīšu pagastā Uldis Jenčs. Tālrunis infomācijai 29388422.