Burtniekos notiks vindsērfinga, SUP airēšanas un kajakošanas nometne “Nāc burāt 2022!”

Burtniekos notiks vindsērfinga, SUP airēšanas un kajakošanas nometne "Nāc burāt 2022!"

No 14. –17. jūnijam jau 7. gadu Burtniekos notiks vindsērfinga, SUP airēšanas un kajakošanas nometne “Nāc burāt 2022!”, kur Valmieras novada bērniem un jauniešiem būs lieliska iespēja apgūt un iemācīties burāt ar vējadēli, airēt ar SUP un kajakiem!

Dalībnieku vecums 11-18 gadi. Nometne notiks 4 dienas Burtniekos. Sākums 14. jūnijā plkst. 9.00 Burtnieku Jauniešu centrā (Jaunatnes iela 15).

Visas četras dienas aktīvi darbosimies un apgūsim šos ūdens sporta un aktīvās atpūtas veidus. Dalībniekiem obligāta ir peldētprasme! Nodarbības notiek ūdenī, Burtnieku ezerā. Šī ir dienas nometne, bez nakšņošanas, kas nozīmē to, ka no rīta vecāki dalībniekus atved uz nometni un vakarā ved mājās.

Dalība nometnē 1 cilvēkam izmaksā 120 eiro. Cenā iekļautas nodarbības, viss nodarbībām nepieciešamais inventārs (dēļi, buras, hidrotērpi, peldvestes, airi, kajaki, SUPI u.t.t) un vienreiz dienā ēdināšana (pusdienas).

Pieteikšanās nometnei sūtot e-pastu uz: sīkāka informācija pa tel. 29127198 Nometnes organizators biedrība “Ezerkrasts AZ” Reģ.Nr. 40008158305 Nometnes vadītājs Arnis Seņkāns (Nometņu vadītāja apliecība Nr.019-00006).

Tiekamies Burtniekos!

Informāciju sagatavoja: Arnis Seņkāns