Burtniekos aizvadīta radošā diena “Dabas spēks ģimenei”

"Dabas spēks ģimenei" Burtniekos

7. augustā Burtniekos notika radošā diena “Dabas spēks ģimenei”. Pasākuma mērķis bija radīt iespēju ģimenēm ar bērniem saturīgi pavadīt laiku brīvā dabā, apgūt jaunas zināšanas, prasmes un iemaņas. Tas arī lieliski izdevās! Visus foto mirkļus no pasākuma iespējams aplūkot ŠEIT.

Apmeklētājiem visas dienas garumā bija iespēja piedalīties radošajās darbnīcās, stādīt pavasara puķes, doties pārgājienā ar dabas bingo un orientēšanās uzdevumiem. Bērni varēja uzzināt dabai draudzīga dzīvesveida ietiekumus, zīmēt, krāsot, izgatavot suvenīrus un kopā ar vecākiem dejot latvju dančus. Lielu interesi izplenījās ēdiena gatavošanas meistarklase, kura patika gan pieaugušajiem, gan bērniem. Pasākuma noslēgumā visi varēja iesaistīties bungošanas meistarklasē un ļauties aizraujošiem bungu ritmiem.

Pasākumu organizēja biedrība “Burtnieku kultūrvide” un tas tika realizēts projekta “Dabas spēks ģimenei” ietvaros, ko finansiāli atbalstīja Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Sabiedrības integrācijas fonds un Kultūras ministrija

Informāciju sagatavoja:
Marika Daļecka
Biedrība “Burtnieku kultūrvide”