Burkānciema apkaimē Valmierā notiek sadales gāzesvada izbūve

Lai iedzīvotājiem nodrošinātu iespēju savu īpašumu pieslēgt dabasgāzei, efektīvāk izmantotu esošo infrastruktūru un nodrošinātu nepārtrauktu dabasgāzes apgādi no vairākiem piegādes avotiem, Burkānciema apkaimē Jāņa Daliņa ielā, Baltā ielā, Austrumu ielā un Mērnieku ielā ir uzsākta sadales gāzesvada izbūve.

Sadales gāzesvada izbūves laikā nav plānota satiksmes slēgšana, bet būs satiksmes ierobežojumi – ielu posmiem būs lokāli ceļu sašaurinājumi, kurus varēs apbraukt. Darbus veiks pa posmiem. Gājēju kustība šajos ielu posmos ir iespējama tikai gar ceļa nomali.

Sadales gāzesvada izbūvi Burkānciema apkaimes ielās plānots pabeigt 2021. gada beigās. Darbus veic SIA “BOVA”.

Aicinām iedzīvotājus sekot līdzi uzstādītajām ceļa zīmēm un atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Foto: www.pexels.com