“BTA Velozinis Akadēmija” festivālā “Kino Pedālis”

Velozinis

11. maijā Valmierā, blakus Tālavas ielai 17a norisināsies “BTA Velozinis Akadēmija” pasākums, kas paredzēts ģimenēm ar bērniem. Šajā sezonā tas būs jau otrais “BTA Velozinis Akadēmija” pasākums. Pirmā šī gada akadēmija norisinājās 5. maijā Rēzeknē, kur vienības brauciena ietvaros tikāmies ar vairāk nekā 100 interesentiem, kuri vēlējās izmēģināt savas riteņbraukšanas prasmes “BTA Velozinis” trasē. Valmierā “BTA Velozinis Akadēmija” norisināsies velo un kino dzīvesstila festivāla “Kino Pedālis” ietvaros, kur šogad festivāla ģimenes brauciena maršruts īpaši pielāgots tā, lai braucēji savā ceļā apmeklētu arī “BTA Velozinis” trasi. Bērni un jaunieši ir aicināti piedalīties pasākumā brīvā formātā bez iepriekšējas reģistrācijas, ar velosipēdu pārvarot BTA Velozinis trases elementus un saņemot veicināšanas balvas.


“BTA Velozinis Akadēmija” pasākumā no plkst. 12.00 līdz 15.00 tiek gaidīti visi interesenti, kas mēdz pārvietoties ar velosipēdu un vēlas uzzināt vairāk par drošību uz ceļa un pilsētvidē. BTA Velozinis trasei nav vecuma ierobežojumu, un pasākumā tiek gaidīti gan bērni, gan jaunieši, gan ģimenes, kā arī citi interesenti. Šajā laika posmā trasē būs tiesneši, kas pastāstīs par BTA Velozini un parādīs, kā to pareizi izbraukt, vērtējot dalībnieku precizitāti un līdzsvara noturību. Katrs dalībnieks dāvanā saņems balvu no BTA par piedalīšanos, kā arī varēs pie mums atvilkt elpu ģimenes pedāļa braucienā!


BTA Velozinis trase lieliski papildina aktīvās atpūtas iespējas pilsētā ar rūpīgi izstrādātu un izglītojošu velotrasi, kas drošos apstākļos māca apgūt veloprasmes un piedāvā dažādas velospēles. BTA Velozinis trase sastāv no dažādiem modulāriem koka un metāla elementiem, kas imitē pilsētas infrastruktūru, rada izpratni par satiksmi un sagatavo tai ikvienu velobraucēju. Trase māca pārvarēt tādus šķēršļus, kā trepes, virāžas, bedres un šauras trotuāru apmalītes. Katrs trases elements ir radīts pēc iespējas precīzāk imitējot reālu pilsētvidi, lai ikviens var kļūt par pārliecinātu velobraucēju.


BTA Velozinis projekts tapis sadarbībā ar AAS “BTA Baltic Insurance”, biedrību “For Better” un pašmāju velotrašu izbūves speciālistiem “Velosolutions”. Plašāka informācija par BTA Velozinis velotrasēm var atrast btavelozinis.lv.

Informāciju sagatavoja:

Sabīne Bārbale