Brīvdabas kino vakari Brenguļos, Mūrmuižā un Trikātā

Jūlijā un augustā notiks brīvdabas kino vakari Brenguļu, Kauguru un Trikātas pagastos, kuros rādīs divas spēlfilmas “Vecā dārza noslēpums” un “Ātrie igauņu puiši”. Sākums plkst. 21.30.

“Vecā dārza noslēpums” ir 2018. gada Latvijas pilnmetrāžas spēlfilma. Filmas režisori ir Olafs Okonovs un Gunita Groša. Filma veidota kā piedzīvojumu stāsts visai ģimenei. Stāsts ir par pensionāru Armandu, kurš dzīvo vecā mājā ar lielu, aizlaistu dārzu. Pie viņa ierodas jaunais uzņēmējs Kārlis, kurš vēlas nopirkt māju, taču Armands tam nepiekrīt. Armanda dārzs ir lieliska vieta, kur spēlēties bērnu četrotnei par spīti tam, ka Armands regulāri cenšas bērnus padzīt no dārza.

Viss izmainās bērnu un Armanda starpā, kad bērni uzzina, ka Kārlis ar saviem padotiem vēlas pārņemt dārzu ar negodīgām metodēm, lai tajā uzceltu veikalu, un sāk Armandu aizstāvēt. Izrādās, ka iecere par veikala būvi ir tikai Kārļa viltīgs gājiens, jo viņš zina, ka dārzs slēpj sevī daudz lielāku noslēpumu.

Savukārt, spēlfilmas ”Ātrie igauņu puiši”, kura ir iznākusi 2017. gadā (režisors – Jaak Kilmi), stāsts ir par trīs igauņu puišiem, kuri 1980. gados aizbēg no Padomju laiku Igaunijas uz Zviedriju. Tur viņus uzņem kā īstus varoņus, kas izlauzušies no Dzelzs priekškara. Līdz ko plašsaziņu līdzekļu uzmanība noplok, disidenti atklāj, ka viņi priekš rietumiem nav nekas vairāk kā apnicīgi imigranti. Lai sevi nodrošinātu, viņiem nāksies darīt kaut ko neiedomājamu… strādāt! Puiši izdomā neprātīgu plānu, kam jāgarantē panākumus Rietumu pasaulē!

Brīvdabas kino vakari notiks:

  • 30. jūlijā, Brenguļos pie SC “Kaimiņi” – “Vecā dārza noslēpums”
  • 5. augustā, Mūrmuižas brīvdabas estrādē – “Ātrie igauņu puiši”
  • 6. augustā, Trikātā pie Saietu nama “Depo” – “Ātrie igauņu puiši”
  • 13. augustā, Brenguļos pie SC “Kaimiņi” – “Ātrie igauņu puiši”
  • 20. augustā, Trikātā pie Saietu nama “Depo” – “Vecā dārza noslēpums”

Filmas ir latviešu valodā ar subtitriem krievu valodā. Dalība bez maksas!

* Aicinām ievērot valstī noteiktos ierobežojumus.