Brīdina par stipru snigšanu Vidzemē

sniegs putenis

07.02.2024., saglabājoties stiprai snigšanai, tuvākajās 1-3 stundās vietām Latvijas centrālajos un austrumu rajonos sniega sega pieaugs par 5-9 cm, bet dažviet austrumu rajonos par 10-15 cm. Redzamība snigšanas laikā brīžiem pazemināsies līdz 200-500 metriem, pūšot brāzmainam vējam, vietām gaidāms arī putenis.
Brīdinājums spēkā no plkst. 07.35 07.02.2024. līdz plkst. 13.00 07.02.2024.

Brīdinājuma līmenis:

  X 
ZAĻŠDZELTENSORANŽSSARKANS
Hidrometeoroloģiskie apstākļi nav bīstamiEsi informēts!Esi gatavs!Rīkojies!

ESI GATAVS, ka ļoti stipra snigšana plašās teritorijās traucēs transporta kustību uz ceļiem un dzelzceļiem, gaisa satiksmi, kā arī gājēju pārvietošanos, u.c. āra aktivitātes. Pārvietojoties pa ceļiem, esi ļoti uzmanīgs, ieplāno ilgāku laiku

Aktuālajai brīdinājumu informācijai sekojiet bridinajumi.meteo.lv/
Ja hidrometeoroloģiskie apstākļi ir radījuši postījumus, kas apdraud cilvēku veselību un dzīvību, komunikācijas vai sabiedriskā transporta kustību, zvaniet uz vienoto ārkārtas palīdzības tālruņa numuru 112!