Brenguļu pagastā pārvietosies militārais transports

Šī gada 17. augustā Valmieras novada Brenguļu pagastā notiks Zemessardzes 22. kaujas nodrošinājuma bataljona kāpurkēžu bruņutehnikas (haubiču) brauciens, lai sagatavotos Zemessardzes 30. gadadienas parādei, kas notiks 21. augustā Jelgavā.

Brauciena laikā haubices pārvietosies tikai pa koplietošanas ceļiem, nebojājot ceļa segumu. Braukšanas maršruts plānots tā, lai pēc iespējas mazāk ietekmētu satiksmi un vietējos iedzīvotājus. Brauciena laikā tiks ievērotas satiksmes drošības prasības.

Aicinām iedzīvotājus neuztraukties, redzot militārās tehnikas pārvietošanos un aicinām ar sapratni izturēties pret iespējamajām neērtībām un īslaicīgiem traucējumiem.

Jau ziņots, ka Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes sastāvā kopš 2020. gada februāra Valmierā atrodas profesionālās dienesta apakšvienība – Artilērijas baterija, kas apgādāta ar pašgājējhaubicēm. Lai kļūtu par karavīru Artilērijas baterijā, jāzvana uz tālruņa numuru 28671227.

Informāciju sagatavoja
Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes
Informācijas daļa
Tālr.28326080
Facebook/Vidzemes brigādes zemessargi