Brenguļu pagastā pārvietosies militārais transports

No 14. līdz 15. decembrim Valmieras novada Brenguļu pagastā notiks Zemessardzes 25. kaujas atbalsta bataljona kāpurķēžu bruņutehnikas (haubiču) brauciens.

Brauciena laikā haubices pārvietosies tikai pa koplietošanas ceļiem, nebojājot ceļa segumu. Braukšanas maršruts plānots tā, lai pēc iespējas mazāk ietekmētu satiksmi un vietējos izdzīvotājus. Brauciena laikā tiks ievērotas satiksmes drošības prasības.

Aicinām iedzīvotājus neuztraukties, redzot militārās tehnikas pārvietošanos un aicinām ar sapratni izturēties pret iespējamajām neērtībām un īslaicīgiem traucējumiem.

Zemessardzes 25.kaujas atbalsta bataljons ir viena no jaunākajām profesionālā dienesta vienībām Nacionālajos bruņotajos spēkos, kurā uzdevumus veic profesionālā dienesta karavīri vairākās vietās Vidzemē –  Valmierā, Gulbenes novada Stāmerienā un Alūksnes novadā. Tās pamatuzdevums ir attīstīt jaunās un uzlabot esošās bataljona kaujas spējas un iemaņas, lai stiprinātu Nacionālo bruņoto spēku reaģēšanas spējas un veicinātu efektīvu un visaptverošu Valsts aizsardzības uzdevumu izpildi Vidzemes reģionā.

Izvēloties profesionālo dienestu, karavīri iegūst stabilitāti, konkurētspējīgu un motivējošu atlīdzību, sākot no 900 eiro mēnesī pēc nodokļu nomaksas, kā arī plašas sociālās garantijas, karjeras izaugsmi, bezmaksas apmācību specialitātē, svešvalodās un citās dienestam nepieciešamās jomās. Lai pievienotos Zemessardzes 25.kaujas atbalsta bataljonam zvani uz tālruņa numuru 27792455 vai raksti uz e-pastu .

Foto: vrsž. Gatis Indrēvics.

Informāciju sagatavoja:

Kaprāle Agnese Stepāne

Zemessardzes 25.kājnieku bataljona štābs

Civilmilitārās sadarbības speciāliste

Mob. tel.: +371 27792455

E-pasts:

Facebook/Vidzemes brigādes zemessargi