“Brāļu Bertānu Meistarklase 2023” iziet finiša taisnē

”Brāļu Bertānu Meistarklase 2023” iziet finiša taisnē – noslēgusies jau ceturtā no piecām treniņu dienām. Basketbola nometne, kas norisinās Valmieras Olimpiskajā centrā un pulcē vairāk kā 110 jaunos censoņus no visas Latvijas, noslēgsies jau rīt 7. jūlijā.

Arī šī diena sākās gan ar treniņiem laukumā, gan ar fiziskās sagatavotības uzlabošanu. Abi divi šie aspekti ir neatņemama basketbola sastāvdaļa, tāpēc visas nometnes laikā basketbolisti trenējas gan uz parketa, gan svaru zālē.

Kā vieslektors Valmierā šodien viesojās leģendārais treneris Ainars Bagatskis, kurš iepriekš šajā pilsētā ir arī trenējis basketbolistus ilgtermiņā. Pēdējās viņa vadītās komandas bija ”Kyiv-Basket” un Ukrainas vīriešu izlase. Treneris arī uzdeva jauniešiem dažādus uzdevumus un vingrinājumus, kurus pats neesot pildījis pat 20 gadus.

”Pasaulē ir ļoti daudz labu spēlētāju, kuri ir fiziski spēcīgi, prot labi mest, ātri skriet, bet tiem trūkst mīlestības pret darbu un vēlme strādāt. Dairim un Dāvim gan tā nav. Viņi atdod visus 110 procentus,” sacīja Bagatskis sarunā ar Bertānu Valmieras basketbola skolu. Pilnā video versija ar interviju pieejama sporta skolas Tik Tok profilā.

Noslēdzošās dienas vieslektors būs Latvijas hokeja izlases kapteinis un Pasaules čempionāta bronzas medaļnieks Kaspars Daugaviņš. Jau rīt noslēgsies ikgadējā ”Brāļu Bertānu Meistarklase” un tam par godu paredzēta arī svinīgā ceremonija ar uzrunām.

Informāciju sagatavoja:
Bertānu Valmieras basketbola skola

Foto: Jānis Lārmanis