“Brāļu Bertānu Basketbola meistarklase 2022″

Bertānu basketbola skola

No 18. līdz 22. jūlijam Valmierā jau trešo reizi pulcēsies 100 jaunie basketbolisti no visas Latvijas, lai uzlabotu savu individuālo meistarību, ieklausītos nozares speciālistu viedokļos un paņemtu to labāko no viņu pieredzes, kā arī, protams, iegūtu neaizmirstamas un pozitīvas atmiņas par kopā pavadīto laiku.

Meistarklases atklāšana paredzēta 18. jūlijā plkst.10.00 Valmieras Olimpiskajā centrā. Nedēļas garumā jaunajiem talantiem paredzēti basketbola un fiziskās sagatavošanās treniņi kopā ar Dāvi un Dairi Bertāniem, izglītojošas lekcijas, kuras vadīs Latvijā zināmi basketbola profesionāļi un dažādas papildus aktivitātes, konkursi.

Meistarklase tiek organizēta sadarbībā ar Bertānu Valmieras Basketbola skolu, Valmieras pilsētas pašaldību, Baltic Sports Agancy un Spalding.