BMX trasē “Valmiera” atklāta sacensību sezona

BMX sezonas atklāšana

Sestdien, 20. aprīlī, Māra Štromberga BMX trasē “Valmiera” vairāk nekā 260 jaunie BMX braucēji no Latvijas un Igaunijas izmantoja iespēju pārbaudīt savus spēkus trasē vēl pirms oficiālās Latvijas BMX sezonas atklāšanas, kas pie mums Valmierā notiks 4. maijā.

Lielākās pārstāvniecības sacensībās “81bmxshop kauss 2024” bija pašmāju sportistiem no BMX kluba “Tālava” un “MŠA/Valmieras puikas”. Pārliecinošu sniegumu trasē rādīja arī Valmieras Sporta skolas AKSSC sportisti, kuri sacensību sezonu veiksmīgi ir aizsākuši jau Eiropas Riteņbraukšanas savienības rīkotajās Eiropas kausa sacensībās, kā arī aizvadījuši treniņnometni šī gada Eiropas čempionāta norises vietā – Veronas BMX trasē, Itālijā.

Lai gan gaisa temperatūra bija zema, un sportistiem starp braucieniem bija jāparūpējas par sasildīšanos, tas nemazināja prieku atgriezties trasē sacensību formātā un netraucēja uzrādīt arī vērā ņemamus rezultātus, izcīnot 7 zelta, tikpat arī sudraba un 3 bronzas godalgas:

1. vieta:

 • Reinis Auzāns (B5)
 • Keitija Rebeka Lūse (G6)
 • Kristaps Lūsis (B8)
 • Ieva Višņevksa (G9-10)
 • Adelīna Kārkliņa (G13+)
 • Patriks Krauklis (B13-14)
 • Kārlis Pedraudzis (PRO Open Men) / AKSSC

2. vieta:

 • Mārtiņš Šusts (B5)
 • Roberts Vitenbergs (B6)
 • Jānis Niedre (B8)
 • Emīls Puķītis (B10)
 • Betija Bernāte (G11-12)
 • Valters Ozols (B11)
 • Markuss Krauklis (PRO Open Men)

3. vieta:

 • Amanda Buliņa (G6)
 • Rūdolfs Freivalds (B6)
 • Ričards Ābols (PRR Open Men) / AKSSC

Mūsu sportistiem konkurenci sastādīja BMX klubs “Ādaži”, BMX klubs “Favorīts”, BMX klubs “Madona”, Jelgavas “Mītavas Kumeļi”, BMX klubs “Ozolēni”, BMX klubs “Vecpiebalga”, Gulbenes “Velo Fans”, BMX klubs “Mārupe” un “BMX Rīga”, Smiltenes “Silvas Ziķeri”, ventspilnieki – Sporta Skola “Spars”, kā arī gandrīz 40 igauņu sportisti dažādās vecuma grupās.

Apsveicam sportistus! Lai veiksmīgs sezonas turpinājums, neatlaidīgi virzoties uz priekšu un sasniedzot atkal jaunus mērķus!

Foto autors: Nauris Slokenbergs