Biedrība “Valmieras pilsētas pensionārs” aicina uz nodarbībām

Biedrība "Valmieras pilsētas pensionārs" aicina uz nodarbībām

Radošā nodarbība

Seniori, kuriem ir vēlēšanās iepazīties un apgūt dažādās tehnikās veidotus izstrādājumus, aicināti trešdien, 5. oktobrī, plkst. 12.00 biedrības “Valmieras pilsētas pensionārs” telpās uz pārrunu un metodisko materiālu prezentācijas nodarbību, studijas dibināšanu. Interesentiem būs iespēja studijā izgatavot lietišķus dizaina priekšmetus no dažādiem materiāliem: tekstila, filca, papīra, kartona, u.c. Pastrādāt ar marķieriem, tekstilkrāsām, veidojot galda dekorus, dāvaniņas Ziemassvētkiem. Nodarbības vadīs Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas ilggadēja pasniedzēja Marita.

Angļu valodas apmācības

Ceturtdien, 6. oktobrī, plkst. 11.00 biedrības “Valmieras pilsētas pensionārs” telpās sāksies angļu valodas apmācības pulciņa nodarbības, ko vadīs pasniedzēja Vija Skuja. Interesentiem, ar vai bez priekšzināšanām, aicināti pieteikties pie biedrības dežuranta.