Biedrība “Kristīgais žēlsirdības centrs” piedāvā jaunu sociālo pakalpojumu – senioru pieskatīšana

Biedrība “Kristīgais žēlsirdības centrs” piedāvā jaunu sociālo pakalpojumu – senioru pieskatīšana

Biedrība “Kristīgais žēlsirdības centrs” Valmierā, Stacijas ielā 26 ir paplašinājusi sociālo pakalpojumu klāstu ar dienas aprūpes centru, kura sastāvā ir bērnu un jauniešu dienas centrs, kā arī senioru dienas centrs, kas neliela projekta ietvaros izveidots pirms gada.

Iedzīvotājiem senioru dienas centrā pieejams jauns pakalpojums – senioru pieskatīšana. Šis pakalpojums paredzēts senioriem, kuriem nepieciešama uzraudzība, ļaujot sirmgalvju tuviniekiem doties savās ikdienas gaitās un strādāt, jūtoties droši, ka viņa radinieks būs pieskatīts, paēdis un ar iespējām darboties pieredzējušu atbalsta personu vadībā.

Aicinām iedzīvotājus, kuriem šāds atbalsts nepieciešams, izmantot jauno pakalpojumu – tas dos iespēju senioram socializēties, savukārt viņu tuviniekiem – iespēju doties uz darbu vai gūt atpūtu no ikdienas pienākumiem.

Pakalpojuma maksa par vienu stundu ir 5 EUR, bet par astoņām stundām – 30 EUR (iekļauta ēdināšana, tiek izsniegta darījumu apliecinoša kvīts). Plašāka informācija par piedāvāto pakalpojumu pieejama, zvanot pa tālr. 28365703.

Informāciju sagatavoja:
Gaida Pevko
Biedrības “Kristīgais žēlsirdības centrs” valdes priekšsēdētāja