Bibliotēka aicina ieraudzīt olimpiskās spēles Valmierā

Panda Bings Dvens Dvens, kurš ir šī gada olimpisko spēļu talismans, jau ir uzvilcis ledus kosmonauta tērpu un gatavs vēlēt veiksmi visiem sacensību dalībniekiem. Sagaidot šo notikumu, Valmieras integrētās bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļa aicina ikvienu – lielu un mazu – piedalīties “Binga Dvena Dvena pastaigu spēlē”

Vai zini, kas ir galvenais notikums sportā līdz pat 20.februārim? Tieši tā – XXIV ziemas olimpiskās spēles Pekinā! Panda Bings Dvens Dvens, kurš ir šī gada olimpisko spēļu talismans, jau ir uzvilcis ledus kosmonauta tērpu un gatavs vēlēt veiksmi visiem sacensību dalībniekiem. Sagaidot šo notikumu, Valmieras integrētās bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļa aicina ikvienu – lielu un mazu – piedalīties “Binga Dvena Dvena pastaigu spēlē”.

Augstāk, ātrāk, spēcīgāk – kopā! Tāds ir olimpisko spēļu moto, kas panākumu gūšanai noderēs gan sportistiem, gan pastaigu spēles dalībniekiem. Visu uzdevumu izpildīšanai dalībniekiem būs nepieciešama gan izveicība, vērīgums un izturība, gan arī attapība, atjautība un sadarbība. Kaut gan atbildes drīkstēs iesniegt līdz pat 20. februārim, labāk sākt laikus – ģimenēm draudzīgā spēle var izrādīties izaicinošāka nekā sākotnēji šķita!

Lai piedalītos, vispirms vajadzēs iegūt uzdevumu lapu, ko ir iespējams saņemt Bērnu apkalpošanas nodaļā vai lejupielādēt internetā. Atšifrējot norādes, atklāsies dažādi pilsētā esoši objekti, pie kuriem būs nepieciešams nofotografēties, kā arī atrisināt skaitļu mīklu. Pareizo atbilžu summu kopā ar fotogrāfijām un papilduzdevuma ideju jānosūta uz e-pasta adresi vai Bērnu apkalpošanas nodaļas WhatsApp telefona numuru 26661932. Izlozes kārtībā viens no pareizo atbilžu autoriem saņems pārsteiguma balvu.

Pastaigas laikā ikviens tiek aicināts ievērot epidemioloģiskās drošības pasākumus. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātes vajadzībām.

Informāciju sagatavoja:

Egita Šaicāne,

Bērnu apkalpošanas nodaļas vadītāja