Bibliokuģis kopā ar Viku caur grāmatām iepazīst indiāņus

12. jūlijā Bibliokuģa komanda, kopā ar bērnu un jauniešu iemīļoto dzejnieku un rakstnieku Viku (Viktoru Kalniņu), piestās Valmieras novadā, lai akcentētu domu – caur grāmatu un jūru mēs lieliski varam iepazīt pasauli!

Tikšanās notiks šādos laikos:

Plkst. 11.00 – Sēļu pagasta bibliotēkā,
Plkst. 13.00 – starptautiskajā bērnu un jauniešu nometnē “Ceļojums Pasaulē” Mazsalacā,
Plkst. 15.00 – Skaņkalnes pagasta bibliotēkā. 

Projekts “Valdemārs. Viks. Indiāņi.” tapis, atzīmējot latviešu grāmatniecības piecsimtgadi (2025) un vecākās Latvijas grāmatu krātuves piecsimtgadi (2024), kā arī atbildīgi gatavojoties ievērojamā jaunlatviešu kustības darbinieka, apgaismotāja un mūsu jūrniecības tēva Krišjāņa Valdemāra (1825-1891) divsimtgadei (2025).

Projektu atbalsta Vidzemes plānošanas reģions Vidzemes kultūras programmas ietvaros Latvijas Valsts meži un Valsts Kultūrkapitāla fonds.

12. jūlijā Bibliokuģis piestās Valmieras novadā