Bezmaksas zumbas nodarbības Brenguļos

Zumbas nodarbības

Valmieras novada iedzīvotāji aicināti piedalīties bezmaksas zumbas nodarbībās Brenguļos! Nodarbības norisināsies Brenguļu Kultūras namā, fitnesa treneres, zumbas instruktores Sandras Taubes vadībā.

Nodarbības notiks no plkst. 19.00 līdz plkst. 20.00:

  • 21. un 25. martā,
  • 1., 8., 11., 29. aprīlī,
  • 2., 9., 16., 23. maijā.

Zumba ir vispasaules deju ritma iedvesmota fitnesa nodarbība, kas piemērota ikvienam. Zumbas nodarbības ir lielisks līdzeklis pret stresu un nogurumu, veicina relaksāciju un vispārējo garīgo veselību. Zumbas soļiem ir viegli sekot, tādēļ tā ir piemērota gan jau pieredzējušiem dejotājiem, gan arī iesācējiem.

Atbilstoši valstī noteiktajām epidemioloģiskās drošības prasībām, treniņus telpās no 19 gadu vecuma var apmeklēt tikai ar vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Lūgums, ierodoties uz treniņu, uzrādīt Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Nodarbībās var nelietot sejas aizsargmaskas un respiratorus.

Nodarbībām nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās e-pastā vai pa tālruni 22411816 (Madara).

Nodarbību laikā var tikt fotografēts. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti projekta publicitātes nodrošināšanai.

Aktivitāte norisinās projekta Nr.9.2.4.2./16/I/051 “Veselas un veselīgas sabiedrības veicināšana Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienībā” ietvaros.