Bezmaksas vingrošanas nodarbības grūtniecēm un jaunajiem vecākiem ar mazuļiem

Lai Jauno gadu iesāktu aktīvi, janvārī grūtnieces un jaunie vecāki aicināti piedalīties tiešsaistes vingrošanas nodarbībās! Nodarbības vadīs sertificēta fizioterapeite Agate Sīle. Lai piedalītos nodarbībās nav nepieciešams specifisks inventārs, taču ērtībai noderēs vingrošanas paklājiņš, lai veiktu vingrojumus uz muguras, sāniem un četrrāpus.

Zemas intensitātes vingrošanas nodarbības grūtniecēm notiks tiešsaistes platformā ZOOM 5., 12., 19. un 26. janvārī no plkst. 15.00 līdz plkst. 15.45. Pieslēgšanās saite – https://zoom.us/j/99985855624?pwd=WG9oYTQxakJYdnBpajd4SyttdHlUQT09. Nodarbību mērķis ir uzlabot fizisko pašsajūtu un stiprināt topošās māmiņas veselību.

Arī vingrošanas nodarbības vecākiem kopā ar mazuļiem norisināsies tiešsaistes platformā ZOOM, 5., 12., 19. un 26. janvārī, bet no plkst. 16.00 līdz plkst. 16.45. Pieslēgšanās saite – https://zoom.us/j/98181546380?pwd=WlMva29CSjRCdG1DWVd0dGlYNlJ4dz09.

Nodarbības paredzētas māmiņām vai tētiem, kuri vēlas būt labā fiziskā formā, taču vienlaikus būt kopā ar mazuli.

Pilnvērtīgai dalībai nepieciešams viedtālrunis vai dators, svarīgs stabils interneta pieslēgums. Lūgums nodarbībām pievienoties ar vārdu un uzvārdu, kā arī vēlams ieslēgt video kameru, lai pasniedzējai ir iespēja sniegt padomus vingrinājumu izpildei.

Pieteikšanās grūtnieču un jauno vecāku vingrošanas nodarbībām, zvanot pa tālruni 20212479.

Nodarbības norisinās projekta Nr. 9.2.4.2./16/I/051 “Veselas un veselīgas sabiedrības veicināšana Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienībā”

Projekta logo