Bezmaksas veselīga uztura nodarbības bērniem vecumā no 5 līdz 7 gadiem

Valmieras novada pašvaldība turpina īstenot projektus Nr.9.2.4.2./16/I/053 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamības uzlabošana Rūjienas apvienības iedzīvotājiem” un Nr.9.2.4.2/16/I/090 “Veselības veicināšanas pakalpojumu pieejamība Valmieras novada Kocēnu apvienības iedzīvotājiem”.

Valmieras novada pašvaldība turpina īstenot projektus Nr.9.2.4.2./16/I/053 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamības uzlabošana Rūjienas apvienības iedzīvotājiem” un Nr.9.2.4.2/16/I/090 “Veselības veicināšanas pakalpojumu pieejamība Valmieras novada Kocēnu apvienības iedzīvotājiem”.

Projektu ietvaros 13. un 14. septembrī tiks īstenotas bezmaksas veselīga uztura nodarbības bērniem vecumā no 5 līdz 7 gadiem:

  • Jura Neikena Dikļu pamatskolas pirmsskolas izglītības grupās Dikļos un Zilākalnā;
  • Kocēnu pirmsskolas izglītības iestādes “Auseklītis” grupās Kocēnos un Bērzainē;
  • Rubenes pamatskolas vecākā pirmsskolas vecuma bērniem;
  • Rūjienas pirmsskolas izglītības iestādē “Vārpiņa”.

Nodarbību ietvaros audzēkņiem tiks sniegta iespēja tikties ar uztura speciālisti Agritu Spēlmani, kura uztveramā veidā pastāstīs par uztura nozīmi cilvēka dzīvē, ietverot informāciju par galvenajām uzturvielām, un skaidros, kas ir veselīgs uzturs. Kā arī notiks praktiska darbošanās, kopā ar bērniem sagatavojot un degustējot veselīgu uzkodu.