Bezmaksas vebinārs dzīvokļu īpašniekiem “Svarīgākais, kas Jums jāzina par mājokļa pārvaldīšanu”

vebinārs

Valstij ir ļoti svarīgi, lai dzīvokļu īpašnieki būtu zinoši un informēti par pārvaldīšanas un apsaimniekošanas procesu savā dzīvojamā mājā.

2020. gada sākumā Valsts kontrole nāca klajā ar revīzijas ziņojumu “Ēku drošums: vai darām pietiekami”, kurā tika vērtēts, kā ēku apsaimniekotāji apseko daudzdzīvokļu ēku stāvokli, plāno darbus, aprēķina ēku uzturēšanai vajadzīgos līdzekļus un veic nepieciešamos remontdarbus. Revīzijā atklājās, ka vairāk kā 50 % māju to dzīvokļu īpašnieki nemaz nevar uzzināt par savas ēkas stāvokli, jo ikgadējās ēku pārbaudes netiek veiktas. Turklāt tika secināts, ka apsaimniekotāji bieži grēko ar ēku uzturēšanas darbu plānu un remontdarbu tāmju gatavošanu, un kopumā apsaimniekotāju vestās māju lietas ir nepilnīgas.
Vebinārā apskatīsim svarīgākos un dzīvokļu īpašniekiem aktuālākos jautājumus par mājas pārvaldīšanu, skatīsimies videofilmiņu, uzzināsim kā vērtēt pārvaldnieka darbu, saņemsiet atbildes uz jautājumiem.

Vebināri notiks:

  • 10. novembrī no plkst. 10.00 līdz 13.00;
  • 23. novembrī no plkst. 18.00 līdz 21.00.

Ir iespējams izvēlēties sev ērtāko laiku. Vebinārs notiks MS Teams platformā (tiks nosūtīta saite uz e-pastu). Vebināru organizē – profesionālās tālākizglītības un pilnveides izglītības iestāde “Pārvaldnieku profesionālās izglītības centrs”.

Pieteikšanās uz vebināru (norādot vārdu, uzvārdu vai organizāciju, e pastu un tālruņa numurus) jāsūta uz e-pastu vai SIA “Force Lex” mājas lapā: https://www.forcelex.lv/pasakumi/bezmaksas-vebinars-dzivoklu-ipasniekiem-svarigakais-kas-jums-jazina-par-majokla-parvaldisanu/

Reģistrācijas maksa – 2 EUR.

Foto: www.pexels.com