Bezmaksas vasaras nometne bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu ģimenēm

Vasaras nometne bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu ģimenēm

Aicinām pieteikties bezmaksas vasaras nometnei bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu ģimenēm – vecākiem, brāļiem un māsām, lai kopīgi pavadītu laiku, iesaistoties daudzpusīgās nodarbībās.

Dalība iespējama nometnē, kas notiks:

  • no 8. – 11. jūlijam;
  • no 1. – 4. augustam;
  • no 5. – 8. augustam.

Norises vieta: Sveķu pamatskola, Aduliena, Jaungulbenes pagasts, Gulbenes novads.

Pieteikšanās līdz 28. jūnijam. Dalībnieku skaits ir ierobežots, tādēļ neatliec pieteikšanos un aizpildi anketu jau tagad, norādot sev vēlamo datumu. Vairāk informācijas un pieteikšanās forma ej.uz/tutepatas

Papildu informācijai: Ina Miķelsone, “Vidzeme iekļauj” vadītāja, 29289487, e-pasts .

Nometnē var piedalīties bērni ar funkcionāliem traucējumiem, kuriem ir noteikta invaliditāte un kuri dzīvo ģimenēs, kā arī viņu ģimenes locekļi. Dalībniekiem jābūt deklarētiem kādā no Vidzemes plānošanas reģiona pašvaldībām. Nometni nodrošina nodibinājums “Latvijas Bērnu bāreņu fonds”.

Informāciju sagatavoja:

Ina Miķelsone,

projekts “Vidzeme iekļauj”