Bezmaksas tiešsaistes nodarbības topošajām māmiņām septembrī

Bezmaksas tiešsaistes nodarbības topošajām māmiņām

Topošās māmiņas aicinātas piedalīties drošās un ērtās bezmaksas tiešsaistes nodarbībās. Tajās zinošas un pieredzējušas vecmātes sniedz zināšanas par grūtniecību kā īpašu laiku sievietes dzīvē, kas ietekmē gan viņas emocionālo stāvokli, gan dzīvesveidu un attiecības ģimenē. Lai topošā māmiņa labāk sagatavotos bērniņa sagaidīšanai, nodarbību dalībnieces tiek iepazīstinātas ar jaundzimušā ikdienas aprūpi – kā pareizi bērniņu modināt, celt, nest, vannot, ģērbt. Atsevišķa nodarbība ir veltīta zīdīšanai kā ļoti svarīgam priekšnoteikumam bērniņa fiziski un emocionāli normālai attīstībai.

Nodarbību temati septembrī:

  • 6. septembrī plkst. 16.00 – Emocionālā stāvokļa izmaiņas grūtniecības laikā;
  • 9. septembrī plkst. 17.00 – Sievietes sagatavošana dzemdībām un fiziskās sagatavotības nozīme grūtniecības laikā;
  • 14. septembrī plkst. 16.00 – Bērna zīdīšana;
  • 19. septembrī plkst.17.00 – Bērna kopšana.

Lai piedalītos nodarbībās, jāaizpilda anketa ŠEIT un pēc tam jāpiesakās Vidzemes slimnīcas dzemdību un ginekoloģijas nodaļā, rakstot: (norādot savu vārdu, uzvārdu, tālr. nr. un e-pasta adresi) vai zvanot: tālr. 64202595.

Nodarbības tiek līdzfinansētas no projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Valmierā” (vienošanās Nr. 9.2.4.2/16/I/040). Projekta kopējās izmaksas ir 431 550 EUR, tajā skaitā Eiropas Sociālā fonda finansējums 366 817,50 EUR, valsts budžeta finansējums 64 732,50 EUR.

Eiropas Sociālais fonds

Informāciju sagatavoja:
Benita Brila
SIA “Vidzemes slimnīca”
Sabiedrisko attiecību speciāliste