Bezmaksas tiešsaistes nodarbības topošajām māmiņām oktobrī

Bezmaksas tiešsaistes nodarbības topošajām māmiņām oktobrī

Topošās māmiņas aicinātas piedalīties drošās un ērtās bezmaksas tiešsaistes nodarbībās. Tajās zinošas un pieredzējušas vecmātes sniedz zināšanas par grūtniecību kā īpašu laiku sievietes dzīvē, kas ietekmē gan viņas emocionālo stāvokli, gan dzīvesveidu un attiecības ģimenē. Lai topošā māmiņa labāk sagatavotos bērniņa sagaidīšanai, nodarbību dalībnieces tiek iepazīstinātas ar jaundzimušā ikdienas aprūpi – kā pareizi bērniņu modināt, celt, nest, vannot, ģērbt. Atsevišķa nodarbība ir veltīta zīdīšanai kā ļoti svarīgam priekšnoteikumam bērniņa fiziski un emocionāli normālai attīstībai.

Nodarbību temati oktobrī:

  • 4. oktobrī plkst.16.00 – Emocionālā stāvokļa izmaiņas grūtniecības laikā;
  • 6. oktobrī plkst.16.00 – Sievietes sagatavošana dzemdībām un fiziskās sagatavotības nozīme grūtniecības laikā;
  • 18. oktobrī plkst.16.00 – Bērna kopšana;
  • 20. oktobrī plkst.16.00 – Bērna zīdīšana.

Lai piedalītos nodarbībās, jāaizpilda anketa Valmieras novada pašvaldības mājas lapā šeit un pēc tam jāpiesakās Vidzemes slimnīcas dzemdību un ginekoloģijas nodaļā, rakstot: (norādot savu vārdu, uzvārdu, tālr. Nr. un e-pasta adresi) vai zvanot: tālr. 64202595.

Informāciju sagatavoja:
Benita Brila
SIA “Vidzemes slimnīca” sabiedrisko attiecību speciāliste