Bezmaksas tiešsaistes nodarbības topošajām māmiņām novembrī

Bezmaksas tiešsaistes nodarbības topošajām māmiņām novembrī

Topošās māmiņas aicinātas piedalīties drošās un ērtās bezmaksas tiešsaistes nodarbībās. Tajās zinošas un pieredzējušas vecmātes sniedz zināšanas par grūtniecību kā īpašu laiku sievietes dzīvē, kas ietekmē gan viņas emocionālo stāvokli, gan dzīvesveidu un attiecības ģimenē. Lai topošā māmiņa labāk sagatavotos bērniņa sagaidīšanai, nodarbību dalībnieces tiek iepazīstinātas ar jaundzimušā ikdienas aprūpi – kā pareizi bērniņu modināt, celt, nest, vannot, ģērbt. Atsevišķa nodarbība ir veltīta zīdīšanai, kas ir ļoti svarīgs priekšnoteikums bērniņa fiziski un emocionāli normālai attīstībai.

Nodarbību temati novembrī:

  • 2. novembrī plkst.16.00 – Emocionālā stāvokļa izmaiņas grūtniecības laikā;
  • 7. novembrī plkst.16.00 – Sievietes sagatavošana dzemdībām un fiziskās sagatavotības nozīme grūtniecības laikā;
  • 14. novembrī plkst.16.00 – Bērna kopšana;
  • 24. novembrī plkst.16.00 – Bērna zīdīšana.

Lai piedalītos nodarbībās, jāaizpilda anketa Valmieras novada pašvaldības mājas lapā, kas pieejama šeit, un pēc tam jāpiesakās Vidzemes slimnīcas dzemdību un ginekoloģijas nodaļā, rakstot: (norādot savu vārdu, uzvārdu, tālr. Nr. un e-pasta adresi) vai zvanot: tālr. 64202595.

Informāciju sagatavoja:
Benita Brila
SIA “Vidzemes slimnīca” sabiedrisko attiecību speciāliste