Bezmaksas tiešsaistes nodarbības topošajām māmiņām janvārī

Topošās māmiņas aicinātas piedalīties drošās un ērtās bezmaksas tiešsaistes nodarbībās. Tajās zinošas un pieredzējušas vecmātes sniedz zināšanas par grūtniecību kā īpašu laiku sievietes dzīvē, kas ietekmē gan viņas emocionālo stāvokli, gan dzīvesveidu un attiecības ģimenē.

Nodarbību temati janvārī:

  • 2. janvārī plkst.16.00 – Emocionālā stāvokļa izmaiņas grūtniecības laikā.
  • 9. janvārī plkst.16.00 – Sievietes sagatavošana dzemdībām un fiziskās sagatavotības nozīme grūtniecības laikā

Lai piedalītos nodarbībās, jāaizpilda anketa Valmieras novada pašvaldības mājas lapā šeit un pēc tam jāpiesakās Vidzemes slimnīcas dzemdību un ginekoloģijas nodaļā, rakstot: (norādot savu vārdu, uzvārdu, tālr. Nr. un e-pasta adresi) vai zvanot: tālr. 64202595.

Informāciju sagatavoja:
Benita Brila
SIA “Vidzemes slimnīca” sabiedrisko attiecību speciāliste