Bezmaksas tiešsaistes nodarbības topošajām māmiņām decembrī

Bezmaksas tiešsaistes nodarbības topošajām māmiņām

Gada beidzamajā mēnesī topošās māmiņas aicinātas piedalīties drošās un ērtās bezmaksas tiešsaistes nodarbībās. Tajās zinošas un pieredzējušas vecmātes sniedz zināšanas par grūtniecību kā īpašu laiku sievietes dzīvē, kas ietekmē gan viņas emocionālo stāvokli, gan dzīvesveidu un attiecības ģimenē. Lai topošā māmiņa labāk sagatavotos bērniņa sagaidīšanai, viņa tiek iepazīstināta ar jaundzimušā ikdienas aprūpi – kā pareizi bērniņu modināt, celt, nest, vannot, ģērbt. Atsevišķa nodarbība ir veltīta zīdīšanai, kas ir ļoti svarīgs priekšnoteikums bērniņa fiziskai un emocionālai attīstībai.

Nodarbību temati:

  • 6. decembrī plkst. 16.00 – Emocionālā stāvokļa izmaiņas grūtniecības laikā;
  • 8. decembrī plkst.16.00 – Bērna zīdīšana;
  • 12. decembrī plkst.16.00 – Sievietes sagatavošana dzemdībām un fiziskās sagatavotības nozīme grūtniecības laikā;
  • 16. decembrī plkst.16.00 – Bērna kopšana.

Lai piedalītos nodarbībās, jāaizpilda anketa Valmieras novada pašvaldības mājas lapā ŠEIT un pēc tam jāpiesakās Vidzemes slimnīcas dzemdību un ginekoloģijas nodaļā, rakstot uz (norādot savu vārdu, uzvārdu, tālr. Nr. un e-pasta adresi) vai zvanot pa tālr. 64202595.

Informāciju sagatavoja:
Benita Brila
SIA “Vidzemes slimnīca” sabiedrisko attiecību speciāliste