Bezmaksas tiešsaistes nodarbības topošajām māmiņām augustā

Nodarbības topošajām māmiņām

Topošās māmiņas aicinātas piedalīties drošās un ērtās bezmaksas tiešsaistes nodarbībās. Tajās zinošas un pieredzējušas vecmātes sniedz zināšanas par grūtniecību kā īpašu laiku sievietes dzīvē, kas ietekmē gan viņas emocionālo stāvokli, gan dzīvesveidu un attiecības ģimenē. Lai topošā māmiņa labāk sagatavotos bērniņa sagaidīšanai, nodarbību dalībnieces iepazīstinās ar jaundzimušā ikdienas aprūpi – kā pareizi bērniņu modināt, celt, nest, vannot, ģērbt. Atsevišķa nodarbība veltīta zīdīšanai kā ļoti svarīgam priekšnoteikumam bērniņa fiziski un emocionāli normālai attīstībai.

Nodarbību temati:

  • 2. augustā plkst. 16.00 “Emocionālā stāvokļa izmaiņas grūtniecības laikā”;
  • 10. augustā plkst. 15.00 “Sievietes sagatavošana dzemdībām un fiziskās sagatavotības nozīme grūtniecības laikā”;
  • 16. augustā plkst. 15.00 “Bērna zīdīšana”;
  • 25. augustā plkst. 16.00 “Bērna kopšana”.

Lai piedalītos nodarbībās, jāaizpilda anketa šeit un pēc tam jāpiesakās Vidzemes slimnīcas Dzemdību un ginekoloģijas nodaļā, rakstot uz  (norādot savu vārdu, uzvārdu, tālr. Nr. un e-pasta adresi) vai zvanot tālr. 64202595.

Nodarbības tiek līdzfinansētas no projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Valmierā” (vienošanās Nr. 9.2.4.2/16/I/040). Projekta kopējās izmaksas ir 431 550 EUR, tajā skaitā Eiropas Sociālā fonda finansējums 366 817,50 EUR, valsts budžeta finansējums 64 732,50 EUR.