Bezmaksas nometnes skolēnu pavasara brīvlaikā

Bezmaksas nometnes skolēnu pavasara brīvlaikā

Valmierā skolēnu pavasara brīvlaikā plānots organizēt divas bezmaksas nometnes skolēniem no 7 līdz 9 gadiem un skolēniem no 10 līdz 13 gadiem.

Nometnes notiks Valmieras Pārgaujas sākumskolā no 13. marta līdz 17. martam, no plkst. 9.00 līdz plkst. 15.00. Tajās plānotas izzinošas nodarbības, izklaides pasākumi, sporta aktivitātes, komandu saliedēšanas uzdevumi un radošās darbnīcas. Dalībniekiem nodrošinās bezmaksas pusdienas.

Pieteikties nometnei iespējams, rakstot nometnes vadītājai Ilzei Skrastiņai uz e-pastu: . Pieteikuma e-pastā jānorāda bērna vārds, uzvārds un vecums.

Vietu skaits ierobežots. Dalībnieku saraksts tiks veidots rindas kārtībā.


Pasākumu līdzfinansē projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Valmierā” ietvaros (Vienošanās Nr. 9.2.4.2/16/I/040). Projekta kopējās izmaksas ir 431 550,00 EUR, tajā skaitā ESF finansējums 366 817,50 EUR, valsts budžeta finansējums 64 732,50 EUR.