Bezmaksas kursi pieaugušajiem “Manu personīgo finanšu plānošana”

Manu personīgo finanšu plānošana

Valmieras novada pašvaldība aicina interesentus pieteikties dalībai pieaugušo izglītības bezmaksas kursos “Manu personīgo finanšu plānošana”, kas notiks pirmdienās un trešdienās no 18. marta līdz 10. aprīlim no plkst. 10.00 līdz plkst. 13.00 Rūjienas Tautskolā Skolas ielā 8A, Rūjienā.

Kursā būs iespējams apgūt:

• mans budžets – kā tu plāno savu budžetu, kādi ir tavi mērķi šogad, nākošgad un pēc gadiem, Vai tu zini, kā saplānot ceļojumu, lai tā nepaliek tikai par ieceri?
  • ienākumi un izdevumi, kā tos pārvaldīt ikdienā – ko tu dari, lai nauda nepārvalda pār tevi, bet tu pārvaldi par savu naudu?
  • uzkrājumi un to veidi – krājobligācijas, krājkonts, uzkrājumi un nodokļu atvieglojumi. Kur izdevīgāk veidot uzkrājumu, lai nopelnītu un nezaudētu ieguldītos naudas līdzekļus?
  • mans “drošības spilvens” – kā esi parūpējies par savu un tuvinieku drošību no neparedzētām, neplānotām situācijām?
  • mana pensija – kurš pārvalda manu pensiju līmeni, kur es varu redzēt, kāds ir uzkrātais kapitāls par manu pensijas 2. līmeni, kam tu esi novēlējis savu pensijas 2. līmeņa uzkrājumu?
  • apdrošināšana – pasargā to, kas tev svarīgs – apdrošini to, kam nevari uzkrāt, pasargā to, kas tev svarīgs!
  • noslēguma nodarbība un prezentācija.

Lai pieteiktos dalībai kursos, līdz 13. martam jāaizpilda pieteikuma anketa elektroniski https://ej.uz/finanšuplānošana. Vietu skaits ierobežots – vienā grupā līdz 12 personām.

Papildu informācija pieejama, zvanot pa tālr. 26 397 236 Gita Zariņa.

Mācības tiek organizētas Eiropas Savienības Erasmus+ programmas projekta “Nacionālie koordinatori Eiropas programmas ieviešanai Latvijas pieaugušo izglītībā” Nr. 10105130-NCLV-ERASMUS-EDU-2021-AL-AGENDA-IBA ietvaros.