Bezmaksas e-seminārs par māju pārvaldīšanu un apsaimniekošanu

Bezmaksas e-seminārs par māju pārvaldīšanu un apsaimniekošanu

Pārvaldnieku profesionālās izglītības centrs piedāvā ikvienam izglītojošu bezmaksas e-semināru “2022. gada TOP notikumi nozarē. Būtiskākais, kas sagaida 2023. gadā”.

2022. gadā ir pieņemti vairāki būtiski grozījumi nozares likumdošanā. Risināts jautājums par finansējumu dzīvokļu īpašnieku kopības saistību izpildei pret trešām personām. Likumdevējs piešķīris skaidru statusu dzīvokļu īpašnieku kopībai, tās mantai, utt. Arī pārvaldnieka statusa maiņas sakārtošana risina daudzus jautājumus pārvaldnieka darbā. Jauna pilnvarošanas kārtība. Jaunas prasības mājas lietas kārtošanai.

Nozīmīgi grozījumi pieņemti arī Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likumā, nosakot jaunu kārtību mājas lietas kārtošanai un prasības dokumentiem, kam turpmāk jābūt Mājas lietā.

Kas sagaida māju pārvaldīšanas un apsaimniekošanas nozari 2023. gadā?
Nepalaid garām šī gada noslēdzošo semināru!

E-seminārs notiks: 2022. gada 15. decembrī plkst. 10.00-11.00 MS Teams platformā.
Vada: Dace Vārna – eksperts namu apsaimniekošanas jautājumos ar 20 gadu pieredzi, Biznesa augstskolas «Turība» un PPIC lektore, Asociācijas “Mājoklis” dibinātāja un valdes priekšsēdētāja.

Reģistrācija: rakstot uz , zvanot uz tel. 29465735 vai piesakoties mājas lapā: https://www.forcelex.lv/pasakumi/atskats-uz-2022-gada-notikumiem-nozare-butiskakie-grozijumi-dzivokla-ipasuma-un-dzivojamo-maju-parvaldisanas-likumos-926

Informāciju sagatavoja:

Silvija Baķe

SIA “Force Lex”
Pārvaldnieku profesionālās izglītības centrs