Bezmaksas dienas nometne Latvijas un Ukrainas bērniem un jauniešiem

Dienas nometne

Sadarbībā ar Valmieras novada pašvaldību DARE piedāvā bezmaksas dienas nometni ar mērķi veicināt Ukrainas un Latviešu bērnu un jauniešu sadraudzību Valmieras novadā.


Nometne norisināsies darbnīcā DARE no 23. līdz 26. oktobrim un ir paredzēta Latvijas un Ukrainas bērniem un jauniešiem vecumā no 10 līdz 18 gadiem. Nometnes mērķis ir veicināt Ukrainas un Latviešu bērnu un jauniešu sadraudzību Valmieras novadā. Ar radošo darbnīcu palīdzību sekmēt saliedētību, stiprināt Ukrainas bērnu un jauniešu piederību Latvijas sabiedrībai, veicināt latviešu valodas un kultūras apguvi. DARE vēlas sniegt iespēju Ukrainas un Latviešu bērniem un jauniešiem saturīgi un radoši pavadīt skolēnu rudens brīvlaiku, iesaistoties interesantās aktivitātēs.


Nometnes laikā būs iespēja iepazīt darbnīcas DARE radošo vidi un piedāvātās iespējas, apgūt DARĒ pieejamās tehnoloģijas, iepazīt ideju ģenerēšanas un produkta izstrādes pamatprincipus. Jaunieši varēs iedvesmoties viens no otra, apzināties savus talantus un realizēt sevi radoši. Ir ieplānotas gan dažādas ekskursijas, gan radošās darbnīcas, iekļauta ēdināšana un daudz kas cits.


Pieteikšanās nometnei atvērta līdz 16. oktobrim mājaslapā https://ej.uz/DAREnometne2. Dalībnieku skaits ir ierobežots. Jautājumu gadījumā lūgums sazināties, zvanot pa tālr. 29459332 (Inna Purmale) vai 29367607 (DARE tālrunis), vai rakstot e-pastu uz .


Nometne tiek organizēta projekta konkursa “Atbalsts Ukrainas un Latvijas bērnu un jauniešu nometnēm” ietvaros.

Informāciju sagatavoja:

Dina Linda Mīlberga,

Valmieras koprades darbnīca DARE