“Betsafe” 2023./2024. florbola sezonas FBK “Valmiera” ģenerālsponsors

FB ģenerālsponsors

Ir noskaidrots jaunās florbola sezonas kalendārs, kurā jau vairāk kā 15 gadus startēs arī Valmieras vīriešu Virslīgas komanda. Sezonas atklāšanas spēle notiks jau 9.septembrī Lielvārdē, kur, kā ierasts, tiksies aizvadītās sezonas finālisti – “Lielvārde/Fatpipe” un FBK “Valmiera/Betsafe”.

FBK “Valmiera” šajā 2023./2024. florbola sezonā vienojušies par sadarbību ar sporta lieldraugu “Betsafe” un līdz ar to kluba oficiālais nosaukums gaidāmajā florbola sezonā būs “FBK Valmiera/BetSafe”.

“Betsafe” jau gadiem ilgi atbalsta dažāda mēroga sporta notikumus, komandas un sportistus, tādējādi stiprinot sporta kultūru un izaugsmi Latvijā, un florbols ir viens no tiem sporta veidiem, kas aizrauj un vieno cilvēkus.

Šis gads florbola klubam būs īpašs, jo tieši pirms 20 gadiem 2003.gada maijā Valmierā tika ielikti pamati florbola klubam. Augot florbola popularitātei un spēlētāju skaitam, tika pieņemts lēmums pilsētā izveidot Valmieras florbola kluba vīriešu komandu.

Komandas izveides iniciatori bija Artis Jansons un Māris Rozenbahs. Latvijas čempionātā Valmieras komanda debitēja 2003. gada rudenī, uzsākot cīņu 1.līgā, bet jau nākamajā sezonā sacentās Latvijas augstākajā vīriešu Virslīgas komandu starpā.