Bērzaines Tautas namā būs Cēsu teātra kolektīva izrāde “Kompanjoni”

Bērzaines Tautas namā 19. martā plkst. 15.00 viesosies Cēsu teātra kolektīvs ar izrādi “Kompanjoni”, kas veidota pēc Mihaila Režčikova lugas motīviem. Režisore Edīte Siļķēna, scenogrāfe Sandra Dikmane, tērpu māksliniece Rudīte Liepiņa.

Bērzaines Tautas namā 19. martā plkst. 15.00 viesosies Cēsu teātra kolektīvs ar izrādi “Kompanjoni”, kas veidota pēc Mihaila Režčikova lugas motīviem. Režisore Edīte Siļķēna, scenogrāfe Sandra Dikmane, tērpu māksliniece Rudīte Liepiņa.

Izrāde Latvijas amatierteātru iestudējumu skates “Gada izrāde 2021” finālā ieguva titulu “Labākā komēdija”, bet aktrise Dzintra Medne par Betijas Hilsas lomu izpelnījās “Gada aktrises” titulu.

Amerika, 60. gadi. Aptiekā ierodas jauna sieviete Šarona Karra, lai nopirktu indi un dotos pašnāvībā. Viņai kabatā ir četri dolāri, bet inde maksā – 20 dolārus. Aptiekas īpašniece Betija piedāvā viņai palīdzēt, lai nopelnītu vēl trūkstošos 16 dolārus.

Vai par naudu var pirkt un pārdot visu? Arī savu un cita dzīvību? Vai došanās pašnāvībā var būt labs sižets veiksmīgai reklāmai? Un vai par to var runāt nedaudz ironiskā teātra valodā? Tie ir jautājumi, uz kuriem atbildes ar nedaudz melnu pieskārienu varēs rast iestudējumā.

Ieeja: 5 EUR. Biļetes varēs iegādāties izrādes norises dienā.

Publicitātes informācija