Bertānu Valmieras basketbola skolas meiteņu komanda izcīna sudraba godalgas

Bertānu Valmieras Sporta skolas meiteņu komanda

23. un 24. martā Jelgavā notika Latvijas Sieviešu basketbola līgas 2. divīzijas četru labāko komandu finālturnīrs, kurā ar panākumiem startēja arī mūsu jaunās basketbolistes.

Pusfinālā “Bertānu Valmieras basketbola skola” tikās ar BK “Jelgava-BJSS”, svinot uzvaru ar rezultātu 63:53, nodrošināja iespēju cīnīties finālā ar otra pusfināla spēcīgāko komandu – Ventspils Sporta skolas “Spars” meitenēm.

Finālmačā Ventspils basketbolistes pirmajā puslaikā ieguva pārsvaru, kuru Valmieras spēlētājas ar pašatdevi laukumā samazināja līdz minimumam, tomēr spēles izskaņā pretiniecēm izdevās izrāviens, kas noslēdzās ar rezultātu 68:57 un izcīnītām sudraba godalgām mūsu meitenēm!

“Bertānu Valmieras basketbola skolas” komandai Anna Rēzija Dreimane guva 19 punktus un izcīnīja 11 bumbas, Rēzija Džuliana Ābele – 15. Divas mūsu basketbolistes tika iekļautas arī finālturnīra zvaigžņu pieciniekā – jau pieminētā, Anna Rēzija Dreimane un Enija Brokāne.

Lepojamies ar jums, meitenes!

Paldies komandas treneriem Elvim Brokānam un Madarai Krauzei un uzticamajiem līdzjutējiem, kuri atbalstīja ne tikai izšķirošajās spēlēs, bet arī sezonas gaitā!