Bērnus un jauniešus aicina piedalīties zīmējumu konkursā

Septiņus līdz 19 gadus veci Valmieras novada jaunieši aicināti piedalīties zīmējumu konkursā. Tajā nepieciešams uzzīmēt vai uzgleznot darbu, kas attēlo papīra, metāla bundžas, PET vai stikla pudeles dzīves ciklu.

Darbi fotogrāfijas formātā (JPEG vai PNG, vēlamais izmērs 1920×1080) jānosūta uz e-pastu , norādot autora vārdu, uzvārdu, vecumu un kontaktinformāciju, līdz 2021.gada 31.jūlijam.

Balvās konkursa uzvarētājiem būs dāvanu kartes grāmatnīcā – 1.vietai 50 EUR vērtībā, 2.vieta – 30 EUR vērtībā, 3.vieta – 20 EUR vērtībā.

Zīmējumi tiks publicēti Rūjienas sociālajā tīklā Facebook ar iespēju balsot par savu favorītu, kā arī Valmieras novada mājaslapā. Pirmās vietas ieguvēja zīmējums tiks uzdrukāts uz informatīvi izglītojoša stenda Endzelē (Jeru pagastā). Uzvarētāju par 50% noteiks žūrijas vērtējums (projekta vadītāja, SIA ZAAO pārstāvji) un par 50% – “patīk” atzīmju skaits sociālajā tīklā Facebook.

Vairāk informācijas par projektu, rakstot e-pastu uz vai zvanot pa tālruni 2919 6949. Konkurss tiek organizēts projektā “EKO punkta labiekārtošana un informatīvi izglītojoša stenda izveide Endzelē”, ko finansiāli atbalsta pašvaldība bijušās Rūjienas novada pašvaldības projektu konkursā “Iedzīvotāji veido savu vidi 2021”.