Bērnudārzs “Kārliena” sagādā cienastu meža zvēriem

Kad naktis vistumšākās un zvaigznes visspožākās, kad svētku mirkļi griežas ap mums, sajaucoties krāsām, emocijām, smaržām, tad klāt ir mirklis ko, visi ļoti gaida. Šai laikā katram tiek dota iespēja izjust un piedzīvot to gandarījumu, ko sniedz dāvināšanas prieks.

Šogad PII “Kārliena” skolotājas, bērni un viņu vecāki iesaistījās akcijā “Labie darbi meža dzīvniekiem” un nolēma iepriecināt meža zvērus ar cienastu. Tika saziedoti vairāki maisi ar burkāniem, āboliem, kāpostiem un citiem dārzeņiem.

Ar ziemassvētku vecīša un meža apsaimniekotāja Gvido Prudņikoviča atbalstu cienastu nogādāja meža zvēriem to barošanās vietā.

Mūsu vēlējums visiem: lai izdodas notvert savu brīnumu un laimes sajūtu, kas līdz ar svecīšu liesmiņām un sniegpārslu virtenēm virmo gaisā!

Informāciju sagatavoja:

Valmieras pirmsskolas izglītības iestādes ” Kārliena” vadītājas vietniece izglītības jomā Inese Melnalksne